مقالات

واردات تجهیزات مخابراتی

واردات تجهیزات مخابراتی دارای اهمیت بالای در صنعت ارتباطات کشور دارد. و از این جهت واردات تجهیزات مخابراتی خرید و فروش کالا باید تحت نظر سازمان تنظیم مقررات انجام شود همچنین باید مجوزات لازم برای انجام این کار را هم داشته باشید.

واردات تجهیزات مخابراتی

بهتر است که کار واردات تجهیزات مخابراتی را به شرکت های که دارای کارت بازرگانی هستند و سابقه واردات تجهیزات مخابراتی را روی کارت بازرگانی خود دارند بسپارید. آن ها می توانند از این مجوز ها برای ترخیص و امور گمرکی تجهیزات مخابراتی استفاده نمایند.

سپردن مراحل واردات به شرکت های بازرگانی مزیت های دارد که خریدار درگیر مشکلات احتمالی نمی شود و از مجاز بودن و دریافت محصولات سالم اطمینان حاصل می کند.

چه قطعات الکترونیکی و مخابراتی به کشور وارد می شوند؟

ورود قطعات الکترونیکی و مخابراتی، کانکتور و سوکت:

از تجهیزات و ارکان اصلی صنایع الکترونیک و مخابرات، کانکتور و سوکت می باشد. خرید از معتبرترین و بهترین تولید کنندگان این اتصالات و قطعات الکترونیکی، به طور مستقیم، امکان سالم بودن و بی عیب بودن این قطعات را بالا برده و قیمت نهایی آن را به حد چشمگیری کاهش خواهد داد.

ورود قطعات الکترونیکی، انواع آی سی (IC) :

با پیشرفت روزافزون تکنولوژی، آی سی ها نیز شکل های تازه ای به خود گرفته، کاربردی تر و کوچکتر شده اند. همین امر سبب مینیمال شدن قطعات و لوازم الکترونیکی تولید شده گشته است. دسترسی به شرکت های بزرگ و به روز دنیا، دامنه خرید و واردات این قطعات را افزایش خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *